-5%1 195 ₴
1 136 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 |
| Высота | 10 мм |
| Гарантийный срок | 0.5 |
| Диаметр диска (щетки) | 235 мм / Діаметр внутрішній: 30 мм |
| Длина | 270 мм |
| Дополнительно | вес – 640 г |
| Количество зубцов | 100 шт |
| Материал холста | сталь /C50 |
| Область применения | Алюминий |
| Тип | пильный диск |
| Ширина | 240 мм |