


23 999 ₴
Літій-залізо-фосфатна батарея LiFePO4 350Ah 12.8V з BMS
Загальне призначення: будинок, котел, автомобіль, комерційне використання, ДБЖ, АКБ.
Батарея 350Ah 12V LiFePO4 - високоефективний літій-залізо-фосфатний акумулятор із вбудованою системою керування батареєю (BMS). Розроблений для стабільної роботи в будь-яких умовах, забезпечує захист від перепадів напруги, коротких замикань та надмірного розряду.
Завдяки високому рівню захисту IP65 та можливості роботи при вологості до 95% , акумулятор ідеально підходить для транспорту, сонячних установок та систем резервного живлення. Просунута система BMS підтримує оптимальну продуктивність та тривалий термін служби.
Іграшки, електроінструменти, побутова техніка, побутова електроніка, човни, гольф-кари, електричні велосипеди/самокати, електромобілі, електричні інвалідні візки, електроенергетичні системи, системи зберігання сонячної енергії, джерела безперебійного живлення, електричні навантажувачі.
Коефіцієнт заряду: 100%
Номінальна ємність: 350 А · год
Напруга: 12.8 В
Сертифікація: CE, UN, RoHS
Розміри: 350×185×250 мм
Порти: вбудований USB-порт для заряджання гаджетів, зарядка для авто
Вага: 24 кг
Захист: IP65 - захист від пилу та вологи
Робота при вологості: до 95% RH
Ресурс: до 6000 циклів
Матеріал корпусу: пластик
Температура зарядки: 0…45 °C
Робоча температура: −20…60 °C
Температура зберігання: −20…65 °C
Діапазон робочої напруги: 8.0–14.6
Напруга захисту від перезаряджання: 14.6 ± 0.05 В
Напруга захисту від перерозряду: 8.0±0.05 В
Температура захисту акумулятора: 60 ± 5 °C
Червоний – позитивний, чорний – негативний.
Захист від перевантаження струмом
Захист від короткого замикання
Самобалансування напруги осередків
Захист від перерозряду
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 350 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Материал изготовления корпуса | Металл, Пластик ABS |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Напряжение | 12.8 В |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Ток заряда | 350 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 185 мм |