-2%








8 670 ₴
8 469 ₴
Шліфувальний осциляційний верстат TITAN POSBS201 – це професійний інструмент, що пропонує комбінацію потужності, ефективності та багатофункціональності. Незалежно від того, чи є ви професіоналом або майстром-початківцем, цей верстат стане цінним помічником у вашому арсеналі інструментів. Скористайтеся його перевагами задля досягнення ідеальних результатів!
Переваги:
● Шліфувальний осциляційний верстат TITAN POSBS201 призначений для швидкого та якісного шліфування криволінійних та радіусних кромок. Його шпиндель з абразивною насадкою виконує обертальний осциляційний рух, що поєднує обертання навколо осі і вертикальне переміщення на 19 мм. Це забезпечує більш ефективне використання абразивного матеріалу, збільшує продуктивність та покращує якість обробки.
● Робочий стіл, що нахиляється до 45°, включаючи 5 регульованих фіксованих кутів для зручного зняття фаски (0°/15°/22,5°/30°/45°).
● Практичне зберігання аксесуарів на пристрої – для кожної деталі аксесуара передбачено місце.
● TITAN POSBS201 оснащений двигуном потужністю 500 Вт, що гарантує надійну роботу навіть за тривалих навантажень. Це робить його незамінним інструментом як для професійних майстерень, так і для домашніх користувачів, які прагнуть високої якості обробки матеріалів.
Характеристика:
Потужність 500 Вт
Напруга мережі 220 В
Частота струму 50 Гц
Частота обертання на холостому ході 2000 об/хв.
Амплітуда коливань шпинделя 16 мм.
Частота коливань 58 кіл/хв.
Розмір шліфувальної стрічки 610х100 мм.
Швидкість руху стрічки 8 м/с.
Висота шліфувальних втулок 90 мм.
Діаметр шліфувальних втулок 13/19/26/38/51 мм. (1/2-3/4"-1"-(1-1/2")-2")
Нахил столу 0-45*
Діаметр роз'єму для зовнішнього видалення пилу 35/38,6 мм.
Довжина кабелю 2,0 метра
Габаритні розміри столу 410х430 мм.
Габаритні розміри упаковки 500х460х400 мм.
Вага нетто/брутто 17/19,5 кг.
Комплектація:
Шліфувальний осциляційний верстат TITAN POSBS201
Абразивне шліфувальне оснащення 5 шт. (13/19/26/38/51 мм)
Втулки опорні 90мм 4 шт. (19/26/38/51 мм)
Опорна напрямна 1 шт.
Стрічкова насадка 1 шт.
Шліфувальна стрічка 1 шт.
Захисна кришка без стрічкової насадки 1 шт.
Захисна вставка для шліфувальних гільз 5 шт.
Гайковий ключ 2 шт.
Шайба 3 шт.
Гайка 1 шт.
Гайка з баранчиком 1 шт.
Крильчатка вентилятора 1 шт.
Привідний вал 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Упаковка 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна частота коливання платформи | 58 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Да |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип шліфмашини | багатофункційна |