
3 828 ₴
Недорогі зварювальні інвертори CROWN будуть чудовим придбанням для роботи в домашніх умовах. Компанія пропонує доступне зварювальне обладнання найвищої якості. Ми хочемо порекомендувати Вам придбати Інвертор зварювальний CROWN CT33171. Підставлена модель одержала розширений функціонал. Має високі технічні характеристики. Все це робить її ефективним та продуктивним обладнанням для роботи вдома і не тільки.
Зверніть увагу, габарити зварювального інвертора для дому CROWN CT33171 дуже скромні. Такий апарат набагато легший і компактніший за трансформаторний. Ви легко зможете використовувати його навіть у невеликому приміщенні, наприклад, в гаражі. Або вільно пересуватися з апаратом на плечі робочою територією будинку.
Функція потрібна для гарантії швидкого розпалювання дуги. Вона дозволить Вам працювати з електродами низької якості та погано обробленим металом. Але пам'ятайте, що для гарантії якісного шва краще не вдаватися до використання електродів сумнівної якості і ретельно готувати поверхню до роботи.
Система автоматично коригує параметри зварювального інвертора CROWN CT33171 для стабільної дуги. Вона забезпечує високу якість зварювання, знижує ступінь розбризкування металу. Також вона запобігає прилипання електрода.
Якщо електрод прилипне до металу, його можна буде легко відокремити від металу не пошкодивши покриття. Система автоматична скидає напругу до 0 для запобігання замиканню. Серцевина не прожарюється, що дозволить Вам і надалі використовувати цей електрод.
Безпека використання зварювального обладнання не менш важлива за його продуктивність. На зварювальні інвертори CROWN CT33171 ціна повністю відповідає високій якості. Модель оснащена системою зниження напруги холостого ходу для безпечної експлуатації. Напруга збільшується в момент торкання електрода до металу, що дозволяє досягти якісної роботи.
Система регулювання зварювального струму дуже проста та точна. На корпусі є цифровий дисплей, який дозволить швидко налаштувати потрібний параметр струму, таким чином, налаштувати апарат для зварювання певної товщини металу.
28.06.2023
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Клас ізоляції | F |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Коефіцієнт потужності | 0,93 |
| Наявність кейса | Без кейса |
| Напруга акумулятора | 60 В |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 3900 Вт |
| Стан | Нове |
| Форсаж дуги | З форсажем |
| Функція TIG | Без під'єднання аргона |