
3 465 ₴
Зварювальний інвертор CROWN CT33172 – це чудовий зварювальний апарат для домашнього використання. Представлена модель підходить для зварювання електродом до 4 мм діаметром. У апарату проста система управління, яка дозволяє навіть новачкові ефективно виконувати роботу. Інверторний зварювальний апарат Краун не потребує регулярного обслуговування, він надійний та довговічний. Ми розповімо Вам про його ключові особливості.
Фірмовий конденсатор і фірмова трубка випрямлення IGBT забезпечують високу продуктивність і надійність такого зварювального апарату. Маючи невеликий розмір і легку вагу, зварювальний інвертор CROWN CT33172 набагато ефективніший за свої трансформаторні аналоги.
Ми хочемо порекомендувати Вам купити зварювальний апарат для дому CROWN CT33172. Модель демонструє стабільний зварювальний вихідний струм. Навіть при роботі від мережі з перепадами, це ніяк не вплине на якість роботи.
Модель має одноплатну конструкцію з чітким компонуванням елементів як на ній самій, так і всіх вузлів усередині корпусу. Це дозволяє система повітряного охолодження надійно виконувати відведення надлишків тепла із самого апарату.
Варто акцентувати на тому, що зварювальний апарат для дому CROWN CT33172 має надійну систему захисту від перевантаження та замикання. Це дозволить Вам ефективно користуватися таким пристроєм в інтенсивному режимі, а також забезпечує його надійність та довговічність.
Ви легко зможете налаштувати показники зварювального струму в діапазоні 20-150 А. Для точності налаштування на панелі керування є цифровий дисплей.
Зверніть увагу на наявність додаткових функцій та систем, які значно покращують якість роботи зі зварювальним інвертором для дому CROWN CT33172. У нього є функція форсажу дуги та автоматична модуляція струму, які роблять дугу стабільнішою та покращують якість шва. Знижує можливість прилипання електрода. Якщо електрод прилипає до металу, його можна легко відокремити та продовжити роботу завдяки антизалипанню. Функція гарячого старту значно спрощує розпалювання дуги.
11.07.2023
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 150 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Клас ізоляції | F |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Коефіцієнт потужності | 0,93 |
| Наявність кейса | Без кейса |
| Напруга акумулятора | 67 В |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 4800 Вт |
| Стан | Нове |
| Форсаж дуги | З форсажем |
| Функція TIG | Без під'єднання аргона |