-3%5 360 ₴
5 189 ₴
Сьогодні компанія Краун пропонує великий вибір інверторів для роботи у домашній майстерні або на виробництві. Зварювальний інвертор CROWN CT33173 – це універсальний апарат, який демонструє виняткову продуктивність та ефективність роботи. Ви можете використовувати його для зварювання металу різної товщини. Він простий у налаштуванні, використанні та підходить навіть новачкам.
Залежно від умов використання, Ви зможете перемикати зварювальний апарат з однофазного в трифазний режим живлення, що робить його універсальним. Залежно від вибраного режиму максимальний зварювальний струм може бути 150 А або 160 А.
За рахунок впровадження сучасної транзисторної системи IGBT вдалося досягти максимально високої продуктивності для зварювального інвертора, але при цьому суттєво знизити його вагу та розміри. Тепер зварювальний апарат став набагато меншим і легшим, а в роботі він набагато надійніший і ефективніший за трансформаторні аналоги.
За рахунок надійного мережевого фільтра, встановленого на CROWN CT33173, він здатний виконувати роботу навіть за нестабільно працюючої мережі. Якщо напруга в ній падає до 160В або зростає до 250В, апарат вільно зможе виконувати свої функції, не втрачаючи у продуктивності або як виконання зварювальних робіт.
Якісне складання, а також використання лише найнадійніших елементів плати вдалося досягти тривалості включення в 60%, це чудовий показник для будь-якого побутового зварювального інвертора.
У процесі роботи електрод не прилипатиме до металу, це полегшує роботу на всіх її етапах. Така функція просто незамінна для роботи фахівців-початківців і дозволить виконувати її максимально якісно.
Зварювальний струм автоматично модулюється і вирівнюється в залежності від довжини дуги, так в процесі зварювання вона не згасне, і Ви зможете легко виконувати роботу в будь-якій площині.
Функція гарячого старту забезпечить для оператора початок роботи без труднощів, вона збільшує зварювальний струм до максимуму, так що дуга гарантовано розпалюється і Вам не доведеться довго відстукувати електрод метал.
11.07.2023
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Клас ізоляції | F |
| Клас інструмента | Побутовий |
| Коефіцієнт потужності | 0,93 |
| Наявність кейса | Без кейса |
| Напруга акумулятора | 62 В |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 5300 Вт |
| Стан | Нове |
| Форсаж дуги | З форсажем |
| Функція TIG | Без під'єднання аргона |