






8 404 ₴
Запропоновану модель оснастили :
Міцним корпусом шліф. частини з міцного алюмінію
Рухомим кутовим упором, який має направляючу вдоль Т-подібного паза
Можл-стю перевстановлення раб. столу з тарілчастого вузла на стрічковий
має Тарельчато-шліфувальний узел
Кріпленням абразивних кіл за допомогою «липучки»
Раб. столом (алюміній)
Простий регулюванням кута нахилу раб. столу
Стрічково-шліфувальним вузлом
Швидкою регулюванням кута при установці стрічкового вузла
Важелем легкого натяження та ослаблення шліф. стрічки
Даний станок добре застосуємо як професіоналами, так і аматорами. Забезпечити якісне шліфування торців, кромки та плоскої поверхонь. Заокруглених граней, видалити старе покриття, зможе заточити інструмент.
Стрічковий узел легко регулюється. Може встановлюватись горизонтально для якісного вирівнювання поверхонь великого розміру. У цьому випадку для фіксації деталі застосовують упор. При вертикальному положенні, крім упору, використовується раб. стіл з регулюванням нахилу.
Дисковий шліфувальний узел може використовуватись для невеликих, але високо точної роботи тверда алюмінієва підошва створить ідеальну базу. Абразивний лист закріплюється за допомогою липучки.
3 Артикул 10000890M
Має Споживану потужність 0,4 кВт
Макс.діаметр витяжного патрубка 55 мм
Розміри (ДхШхВ) 525 х 330 х 390 мм
Масу 19 кг
Обладнаний обертання шліфувальний. колу 1450 об/хв
Діаметром шліф. колу 152 мм
Робочим столом (ДхШ) 177 х 137 мм
Кут нахилу раб. столу 0-45° Стрічково-шліфувальним вузлом
Швидкістю руху шліф.стрічки 4,8 м/с
Розмірами шліф. стрічки (ШхД) 100 х 914 мм
Кут нахилу шліф. вузла 0-90°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Подача заготовки | Ручна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Комбінований |
| Кількість обертів холостого ходу | 1450 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шліфувального кола | 152 |
| Споживана потужність | 0.4 Вт |
| Розміри робочого столу | 177 мм х 137 мм, |
| Розміри шліфувальної стрічки | 100 мм х 914 мм, |
| Кут нахилу шліфувального вузла | від 0 до 90°, |
| Частота тока | 50 Гц |
| кут нахилу робочого столу | от 0 до 45°, |