


11 590 ₴
Kaiser MIG-305 це напівавтоматичний інвертор для зварювання металів. Працює з максимальною зварювальним струмом 305 А при робочій напрузі 220В.
Тип зварювання MIG-MAG, тобто зварювання серед захисних газів інертних і активних, причому в напівавтоматичному режимі. У такому типі інвертори дріт (0.6-1.0 мм) подається в робочу зону без людського втручання, а плавиться теплом дуги.
Також великою перевагою апарату стала його компактність, що дозволяє транспортувати інструмент без особливих зусиль.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 305 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Стан | Нове |