

4 690 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Діаметр зварювального дроту | 1.6-5 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Зварювальний струм | 20-160 А |
| Комплектация | Зварювальний апарат з кабелем електроживлення і ременем для перенесення Захисна маска зварника Універсальний «молоток-щітка» Зварювальний кабель із затискачем "маса" Зварювальний кабель з електродотримачем Посібник з експлуатації |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назначение | Электросварка |
| Розміри | 400 х 160 х 400 мм |
| Состояние | Новое |