
1 916 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота площадки | 110 см |
| Гарантийный срок | 14 днів |
| Длина в сложенном состоянии | 110 см |
| Додаткові характеристики | Колір: сірий |
| Количество ступеней | 5 ед. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Тип | Драбини |