
292 240 ₴
Форматно-розкроювальний верстат кроїть листові матеріали поздовжньо, поперечно та під кутами в межах 45 градусів. Модифікація потрібна на виробництві оздоблювальних панелей, міжкімнатних дверей, корпусних меблів, елементів дерев'яних конструкцій.
фірмові електродвигуни оснащені надійними механізмами захисту від дрібного пилу, перегріву та перевантаження, підтримують високі оберти для продуктивної деревообробки;
пиляльний модуль вручну нахиляється з контролем за градуйованою шкалою;
здатний різати заготовки завтовшки до 8 см;
упори з ексцентриковими затискачами полегшують позиціонування виробів, що розпилюються;
сталевий корпус і чавунний стіл нейтралізують вібраційні коливання, підвищуючи точність операцій;
вбудовані лінійки для швидкого відмірювання ліній пропилу;
алюмінієва каретка забезпечує плавний рух блоку під час розпуску листів у задані розміри;
можна підключати аспіраційні установки для усунення шкідливих фракцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Споживана потужність | 4.4 кВт |
| Розпилювання | Під кутом, Поздовжня, Поперечна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двосторонній |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 460 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 2000 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід під аспірацію Ø, мм | 120 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кут нахилу лещат | 45 град. |
| Хід каретки | 2000 |