
2 462 090 ₴
Комплектація:
Робочий стіл:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST CNC MACHINEN |
| Країна виробник | Китай |
| Конус шпинделя верстата | BT40 |
| Максимальна швидкість подачі | 24 м/хв |
| Потужність двигуна подачі | 15 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна маса оброблюваної деталі | 2000 кг |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 950 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14000 |
| Габаритні розміри | 5800х3400х3550 мм |
| Рух по осі X/Y/Z | 1800/900/800 мм |
| Відстань шпиндель — колона | 965 мм |
| Точність позиціювання на 300 мм X/Y/Z | 0,003/0,003/0,003 мм |