
75 870 ₴
Різьбонарізний маніпулятор MAST M-RN 36 якісно і швидко нарізає зовнішню і внутрішню різьбу М1-М36 у різних типах матеріалів. Різьбонарізна головка поворотна на 0-90°, що дозволяє виконувати нарізання у різних площинах і під різними кутами. Сервопривід з високим крутним моментом потужністю 1,2 кВт забезпечує продуктивну роботу з усіма видами металів, а функція розпилення масляного туману полегшує обробку твердих матеріалів. Робочий радіус становить 1200 мм.
Шпиндель має швидкість обертання 156 об/хв і можливість правого та лівого обертання, які перемикаються вручну. Управління верстатом здійснюється з сенсорної панелі, розміщеної на поворотному кронштейні. На панелі можна запрограмувати крок і глибину нарізання різьби, швидкість обертання шпинделя й інші параметри обробки. Цей маніпулятор для нарізання різьби має ручний і автоматичний режими роботи, що робить його ефективним як для невеликих майстерень, так і для промислових виробництв.
В комплект поставки входять цанги М6-М36.
Більше про різьбонарізні маніпулятори та їх особливості можна дізнатися з відповідей на запитання.
Вибір залежить від умов експлуатації та вимог до можливостей обладнання. Пневматичні маніпулятори не мають електричних іскор, тому будуть відмінним варіантом для роботи у вибухонебезпечних середовищах. Їх перевагами є надійна, проста конструкція, менший розмір і вага. Проте такі маніпулятори залежні від компресора, мають меншу потужність та енергоефективність, а також вищий рівень шуму.
Електричні різьбонарізні маніпулятори - це потужне, енергоефективне обладнання, яке має плавне регулювання швидкості, точний контроль глибини нарізання і низький рівень шуму. Але наявність електрики створює ризики в умовах підвищеної вологості або у вибухонебезпечних середовищах.
Оптимальна довжина плеча різьбонарізного маніпулятора залежить від конкретних виробничих потреб і умов роботи. Для невеликих деталей, які можна легко переміщати по столу, або для стаціонарно закріплених деталей, що розташовані близько до основи маніпулятора, достатньо короткого або середнього плеча (800-1200 мм). Для габаритних деталей, які складно переміщати, знадобиться довге плече (наприклад, 1500 мм, 2000 мм і більше). Чим більше плече, тим ширша робоча зона.
Потужність двигуна обирається залежно від типу, діаметра і глибини нарізання різьби, а також матеріалу заготовок. Чим більша різьба і вища швидкість нарізання, тим більша потужність потрібна. Потребують більшої потужності також нарізання внутрішньої різьби та обробка твердих матеріалів.
Функція розпилення масляного туману забезпечує такі переваги:
Можна, але для обробки нержавіючої сталі потрібні спеціальні інструменти та інтенсивне охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mast |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна частота обертання шпинделя | 156 об/хв |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 50 кг |
| Параметри нарізуваного різьблення | |
| Максимальний діаметр трубою різьби | 36 " |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розпилення туману | 0,1-25 с (регульований) |
| Максимальний робочий радіус | 1200 мм |
| Потужність | 1200 |
| Специфікація цанг | GT24 |
| Цанги (ISO) | M6 – M36 (11 шт) |