






41 220 ₴
Особливості:
Комплектація:
Доп.оснащення:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 39 кг |
| Габарити паковання (ШхДхВ) | 420х630х430 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр рулону | ø127 100 мм |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 100 х 1220 мм |
| Швидкість шліфувальної стрічки | 19 м з |
| Стіл шліфувальної стрічки | 280 х 100 мм |
| Рівень звукового тиску | 89,5 дБ |
| Рівень звукової потужності | 103 дБ |
| Установний розмір | 655 х 385 х 900 мм |
| вага нетто | 34 кг |