

28 060 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаряча гнучкість L-профілів (кутання) | 60х8 мм |
| Гаряче згинання квадратного прутка | 25х25 мм |
| Гаряче згинання смуги | 100х15 мм |
| Діаметр згинання круглих прутків | холодне згинання — 22 мм, гаряче — 27 мм |
| Холодна гнучка L-профіля | 100х12 мм |
| Холодна гнучкість квадратного прутка | 20х22 мм |
| Холодне згинання смуги | 100х5 мм |