Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорновий трубогиб з ЧПУ SANCO SB-38CNC
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ:
- Master Center (програмне забезпечення): спеціальна програма, розроблена SANCO.
- 10" або 15" кольоровий LCD-дисплей з сенсорним керуванням.
- Керування з функцією двостороннього перетворення між координатами XYZ та робочою нульовою точкою YBC
- Програмований інтерфейс для одночасного руху до 3 рухів (Y+B+C).
- Незалежно програмовані швидкості по осях Y і B. Можна регулювати від 0 ~ 9 передач.
- Компенсація зворотного ходу пружини труби.
- Комбіновано вдосконалене ЧПУ управління приводною системою, визначення нульової точки тепер автоматично при запуску машини.
- З метричними та дюймовими налаштуваннями.
- Компенсація прогинання труб назад
- У автоматичному режимі аварійна зупинка не перериває програму.
- Автоматичне позиціонування осі Y в автоматичному режимі для забезпечення якості заготовок.
- Пристрій підсилення тиску матриці
- Ножна педаль циклу Start-E-Stop.
- Система охолодження забезпечує стабільну роботу машини.
- Електроспоживання - 380 В/3 Ф/50 Гц;
|
| Виробник | Sanco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Кут згину | 190 град. |
| ЧПУ | Так |
|
| Вага | 3500 кг |
| Висота | 1350 мм |
| Довжина | 4550 мм |
|
| Місткість оливного бака | 19 |
| Швидкість згинання | 30-150 ˚/сек |