

802 110 ₴
Верстат призначений для редукування (формовки) кінців труб діаметром до 60 мм з товщиною стінки до 2 мм, на відстань до 70 мм.
Кожному розміру відповідає лише один комплект оснастки інструменту!

У комплект поставки входить один комплект інструменту згідно креслень замовника.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isitan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Споживана потужність | 7.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 490 кг |
| Висота | 1150 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |