
673 440 ₴
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА СТАНДАРТНОЕ ОБЛАДНАННЯ:
Екран NC Control з власною пам'яттю забезпечує професійне і просте управління верстатом
Можливість гнути труби до Ø 60 мм x 4 мм
Пристрій власника підтримує трубу під час кріплення до машини.
Порожні отвори для кріплення спеціальних інструментів
Теплові - лампи харчування і скидання
Кнопка аварійної зупинки
Машина має внутрішню пам'ять на 500 програм.
Мінімальний радіус вигину становить 3 діаметри (Ø) труби (залежить від товщини стінки труби і матеріалу).
Ø 33,7 мм Стандартний 1 комплект Форма для труби в комплекті
Корпус зі зварної сталевої конструкції.
Відповідає нормам безпеки ЄС і має знак CE.
Кулькові форми для труб, профілів або твердих матеріалів бажаних розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tugra |
| Країна виробник | Туреччина |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 250 кг |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |