

323 580 ₴
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
Завдяки обробляючому барабану, відповідний отвір в залежності від діаметра труби і профілю.
Кут відкриття до 50 ° завдяки лещатам, що обертаються.
Абразивний шліфувальний верстат можна легко і швидко замінити.
Відкриття ластівчин хвіст на поверхні труби завдяки похилому корпусу.
Функція переміщення лещат вправо-вліво і вперед-назад (система підшипників).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tugra |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 360 кг |
| Висота | 1360 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип верстата | Стрічковий |