

253 430 ₴
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
Відповідна функція розвальцьовування в залежності від діаметра труби і профілю завдяки оброблювальному барабану.
Дуже швидке затягування і розбирання завдяки рухливим лещат.
Функція руху лещат вправо-вліво і вперед-назад (система підшипників).
Кут відкриття до 50 ° завдяки лещатам, що обертаються.
Можливість приварювати до труби діаметром 4 дюйми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tugra |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 250 кг |
| Висота | 1350 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип верстата | Стрічковий |