
109 220 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 390 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 560х1620х750 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр гнучких валків | 3x50Ø мм |
| Макс. кут гнучкості | 90° |
| Максимальна товщина різання, згинки та прокату (вальцеювання) Алюміній, кольорові метали | 1,25 мм |
| Максимальна товщина різання, гнучкості та прокату (вальцевання) Неіржавка сталь | 0.55 мм |
| Максимальна товщина різання, гнучкості та прокату (вальцевання) Низьковоглецева листова сталь | 1 мм |
| Робоча зона | 1320 мм |
| вага нетто | 350 кг |