
880 600 ₴
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Призначений для чотиристоронньої площинної обробки заготовок за один прохід з метою отримання виробів точної геометричної форми.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Підприємства та цехи з виробництва столярно-будівельних виробів, клеєного бруса та щита, виробництва погонажних виробів, деталей для стандартного домобудування та інші деревообробні виробництва.
СХЕМА ОБРОБКИ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
КОМПЛЕКТУЮЧІ
При виробництві верстата використовуються тільки європейські комплектуючі. На фото зображено надійний мотор-редуктор системи верстата, що подає (виробництво Італія).
ЕЛЕКТРИЧНІ КОМПОНЕНТИ
Надійні електричні компоненти з Чехії.
ПОДАЮЧИЙ СТІЛ
Довжина столу, що подає 1700 мм. Зручне базування заготовок під час подачі.
ПОТУЖНІСТЬ ВЕРСТАТУ
Кожен шпиндель верстата має частоту обертання 6000 об/хв за допомогою чотирьох окремих двигунів потужністю 4 кВт.
ПОДАЧА
Привід роликів, що подають, здійснюється через ланцюг.
СТАЛЬНІ ПОДАЮЧІ РОЛИКИ
Діаметр здвоєних роликів, що подають 120 мм. Зручне регулювання в залежності від ширини заготовки.
ОБЕРЕЗЕНІ ПОДАЮЧІ РОЛИКИ
Після 4-го шпинделя знаходяться гумові ролики. Виключають пошкодження оброблених заготовок.
НАЛАШТУВАННЯ ПРИЖИМНИХ РОЛИКІВ
Зусилля притискних подаючих роликів налаштовується механічним шляхом через пружинний механізм. Завдяки цьому можлива робота верстата у неопалюваних приміщеннях.
ПЕРШИЙ ПОДАЮЧИЙ РОЛИК
Для забезпечення подачі першої заготовки в зону обробки перший ролик має можливість регулювання по висоті.
НАЛАШТУВАННЯ ПО ШИРИНІ ТА ВИСИНІ
Механічний тип налаштування за допомогою двох гвинтів, розташованих на передній панелі. Інтуїтивно просте та зручне обслуговування верстата.
ЗАХОДНИК
На вході в робочу зону розташований спеціальний датчик. У разі подачі заготовок з великим припуском верстат відключається.
НОРМИ БЕЗПЕКИ
Захистний кожух неможливо відкрити при працюючому верстаті завдяки електромеханічному замку.
ДЕРЕВОРЮЧИЙ ІНСТРУМЕНТ
Верстат укомплектований чотирма якісними ножовими барабанами для плоского стругання та пазовою фрезою на нижньому шпинделі.
ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ВАНТАЖУВАННЯ
Верстат оснащений точками кріплення троса для навантаження та переміщення верстата.
ВИДАЛЕННЯ СТРУЖКИ
Діаметр воронок для підведення повітроводів системи аспірації 120 мм і 145 мм.
ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ
Швидкість подачі регулюється частотним регулятором з діапазоном від 6 до 24 м/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Діаметр фрезерних голівок | 120 мм |
| Кількість шпинделів | 4 шт. |
| Потужність двигуна подачі | 1.1 кВт |
| Споживана потужність | 17.1 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 6000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1000 кг |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр отвору шпинделя | 40 мм |
| Довжина столу | 1700 мм |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 920 мм |
| Товщина заготовки | 105 мм |
| Ширина заготовки | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 2800х1200х1550 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр роликів подавання, мм | 120 |
| Довжина вертикальних шпинделей, мм | 120 |
| Довжина горизонтальних шпинделей | 190 мм |
| Мінімальна довжина заготовки (груповий запуск деталі), мм | 250 |
| Мінімальна довжина заготовки (одиничний запуск деталі), мм | 350 |
| Мінімальна товщина готової деталі, мм | 10 |
| Мінімальна ширина готової деталі, мм | 25 |
| Потужність привода шпинделей, кВ | 4 |
| Швидкість подавання, м хв. | 6 12 |
| Хід для настроювання столу та лінійки, мм | 10 |