Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Верстат пройшов європейську сертифікацію CE
- Міцна сталева конструкція
- Притискні елементи з простим регулюванням по висоті
- Просте і швидке переміщення притискних елементів
- Додаткові розпірки забезпечують високу жорсткість конструкції і точність складання
- високопродуктивний прес з двома гідроциліндрами з безступінчатим регулюванням
- гідравлічні клапани утримують тиск на постійному рівні
- Індикація гідравлічного тиску
|
| Виробник | Holzmann |
| Країна виробник | Австрія |
|
| Вага брутто | 370 кг |
| Габаритні розміри | 2040 3000 мм |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 450х3030х660 мм |
| Макс. висота затискача | 1550 мм |
| Мін. розмір склеюваного виробу | 240 мм |
| Робоче зусилля | 6x2 т |
| Відстань між отворами пресувального пристрою | 50 мм |
| вага нетто | 325 кг |