









217 510 ₴
Для шліфування дерев'яної поверхні, усунення нерівностей, сколів та інших дефектів з дерев'яної заготовки підійде професійний калібрувально-шліфувальний верстат Holzmann ZS 640P. Він зручний, як у побуті, так і на виробництві, оскільки для підключення його потрібна або однофазна мережа або трифазна.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Технологічні можливості верстата дозволяють використовувати його на великих та середніх підприємствах, а також у цехах з виробництва столярно-будівельних виробів, віконних блоків, дверей з масиву деревини, клеєних меблевих щитів, погонажних виробів, елементів меблів, паркету та інших деревообробних виробництв.
ВИРОБКИ, ЩО ОТРИМАЮТЬСЯ:
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ДвигунКонструктивно простий і дуже ефективний верстат. із потужним електродвигуном (1.5 кВт), для постійного, тривалого професійного застосування
Регульована швидкість механізму подачіРегульована швидкість механізму подачі заготовки (1,8 – 7,3 м/хв) для отримання різних комбінацій шліфування.
Правильне поєднання руху стрічки приводу подачі та швидкості обертання барабанів забезпечує до 0,5 мм вибірки поверхні за один прохід по всій ширині
Два витяжні патрубкиДва витяжні патрубки діаметром 100 мм забезпечують більший обсяг витяжки пилу.
Точне регулювання висоти другого барабанаВисока якість одержуваної поверхні завдяки точному регулюванню висоти другого барабана в залежності від зерна абразивної стрічки та висока продуктивність шліфування.
Абразивна стрічка не приклеюється, а просто накручується на барабан і фіксується по краях.
ПЕРЕВАГИ:
Верстат пройшов європейську сертифікацію РЄ 2 шліфувальні вали для чорнового та чистового шліфування за один прохід Професійний шліфувальний верстат із шириною шліфування 640 мм. Якісна стрічка з довгим терміном служби Динамічно збалансований шліфувальний вал гарантує плавність ходу. Високоефективна продуктивність шліфування Безступінчасте регулювання швидкість подачі Легке регулювання подавальної стрічки Управління роботою шліфувального валу за допомогою електромагнітного вимикача Управління стрічкою, що подає, за допомогою кнопкового перемикача Простота зміни шліфувальної стрічки Виконання 230 В та 400 В Підходить для твердих та м'яких порід деревини. Швидка і легка установка стрічки, що подає, в паралельне положення.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 259 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 830х1150х1320 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр вала | 127 мм |
| Макс. товщина заготовки | 127 мм |
| Макс. ширина шліфування | 640 мм |
| Мін. товщина заготовки | 7 мм |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Потужність двигуна S6 | 2100 Вт |
| Швидкість подавання | 1,8-7,3 м мин |
| Частота обертання валу | 1800 об хв |
| вага нетто | 195 кг |