
1 651 440 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Країна виробник | Китай |
| Конус шпинделя верстата | BT40 |
| Максимальна швидкість подачі | 24 м/хв |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2200 кг |
| Додаткові параметри | |
| Ширина столу | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 2120 x 2010 x 2300 мм |
| Рух по осі X/Y/Z | 600/400/400 мм |
| К-во Т-подібних пазів/ширина/та відстань | 6/14/100 мм |
| Макс. навантаження на стіл | 350 кг |
| Відстань шпиндель — стіл | 120-520 мм |
| Відстань шпиндель — колона | 450 мм |
| Точність повторюваності | 0,003 мм |
| Точність позиціювання | 0,005 мм |