
2 466 ₴
Трубка: провідна; Тип: IP-телефон; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45), Роз'єм для гарнітури, LAN, RJ-9; G.726-32; Колір: чорний.
IP-Телефон D-Link DPH-120S / F1 з 1 WAN портом 10 / 100Base-TX і 1 LAN портом 10 / 100Base-TX
інтерфейси<0> • 1 порт RJ-45 для підключення до мережі Інтернет
• 1 порт LAN 10 / 100Base-TX з роз'ємом RJ-45 для підключення до ПК
• 1 порт з роз'ємом RJ-9 для підключення гарнітури
• 1 порт з роз'ємом RJ-9 для підключення телефонної трубки
клавіатура
• 4 програмовані клавіші
• Клавіші навігації
• Гарнітура
• Регулювання рівня гучності (- / + +)
Цифрові клавіші для набору номера (включаючи клавіші * та #)
Роз'єм живлення
• Роз'єм для підключення живлення (постійний струм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | WAN, LAN, Ethernet |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | VoIP-телефон |
| Тип телефону | Провідний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 500 номер. |
| Тип роз'єму | RJ-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | Broadcom |
| Cпікерфон | Да |
| SDRAM | 16 МБ |
| Аудіокодеки | G.711A/u|G.722|G.7231 High/low|G.726-32|G.729ab |
| Вага | 840 |
| Вологість під час експлуатації | от 10% до 65% |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дисплей | Да |
| Дисплей на базе | Да |
| Інфейси під'єднання | Ethernet (RJ-45)/WAN 10/100Base-TX, LAN /10/100Base-TX (RJ-45), RJ-9/для під'єднання телефонної трубки, Роз'єм для гарнітури/RJ-9 |
| Клавиатура на базе | Да |
| Комплект постачання | Ethernet-кабель, IP-телефон, Адаптер живлення, Гарантійний талон, Компакт-диск, Посібник зі швидкого встановлення, Телефонна трубка, Шнур телефонної трубки |
| Конференція | Да |
| Переадресація | Да |
| Живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Споживана потужність (під час розмови) | 2.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 2.5 Вт |
| Програмні клавіші | Да |
| Робоча температура | от 0° до 40° C |
| Сигнальні протоколи | SRTP |
| Флешпам'ять | 4 МБ |
| Функції телефона | Vxworks OS, Маскування втрати пакетів, Підтримка 2 серверів SIP і резервних проксеми-серверів SIP, Підтримка SIP UDP/TCP/TLS, Підтримка SIP2.0, Підтримка домену SIP, аутентифікації SIP (немає, основна, MD5), імені сервера DNS, Peer to Peer/IP Call |
| Колір | Чорний |