
13 409 ₴
| Тип | плата розширення /24 внутрішніх аналогових ліній із Caller ID для TDA/TDE600 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0025 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Сумісність із базовими блоками АТС | TDE600 |
| Тип | Плата розширення |