

55 000 ₴
Стрічкова пила Makita LB1200F застосовується для розпилювання деталей та конструкцій з деревини, пластику та металів, у тому числі нержавійки. Пила має дві швидкості розпилювання. Пила відрізняється високою міцністю та довговічністю. Світлодіодне підсвічування робочої області дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості.
- стрічкові пильні полотна 6 і 13 мм
- два стрічкові полотна 16 мм
- паралельний упор
- упор для розпилювання
- ковзна деталь
- шестигранні ключі 4 і 5
- гніздо для пилососа
- три пильні полотна - JM21080295, JM210822
- вбудований пилозбірник
- світлодіодна система підсвічування робочої зони шістьма світлодіодами
- проста заміна стрічкового полотна
- зручна у транспортуванні
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне підіймання пиляльної рами | - |
| Автоматичне вимкнення після наскрізного розпилювання | - |
| Вага | 81.1 кг |
| Тип верстата | стрічкові |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 165 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Призначення | для фігурного різання для виробництва меблів |
| Натяжка полотна | звичайна натяжка полотна |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | Підсвітка робочої зони |
| Живлення | от сети |
| Плавне регулювання швидкості різання | - |
| Підсвітка робочої зони | Да |
| Просвітлення до рами | 305 мм |
| Розмір робочого столу | 560x400 мм |
| Регульований кінцевий упор | - |
| Система гідророзвантаження пиляльної рами | - |
| Система подавання СКЛАД | Немає |
| Швидкість пиляльного полотна | 500-1000 м/хв |
| Країна походження | Японія |
| Тип різу | вертикальний |
| Тип верстата | стаціонарні |
| Тип встановлення | підлоговий пересувний |
| Точне регулювання опускання консолі | - |
| Кут нахилу столу | 45° |
| Ширина пропилювання | 305 мм |