
3 590 ₴
Регулятор зварювального струму та індикатори стану винесені на передню панель для зручності швидкого налаштування та контролю.
HOT START – Швидкий підпал дуги – автоматичне підвищення зварювального струму для забезпечення стабільної дуги на початку зварювальних робіт.
ARC FORCE – Форсаж дуги – короткочасне підвищення зварювального струму для запобігання розриву дуги. Ця функція значно полегшує зварювання швів у вертикальному та горизонтальному положенні.
ANTI-STICK – Антизалипання електрода – різке зниження зварювального струму, якщо дуга не спалахнула в початковий момент торкання електродом виробу, а також у момент залипання електрода під час зварювання.
Функція VRD забезпечує максимальну безпеку оператора від ураження електричним струмом. Автоматика знижує напругу холостого ходу в момент простою до безпечних 20 В і лише в момент торкання електрода до виробу повертає його до номінального значення.
Міцний ударостійкий корпус із якісного металу забезпечує надійний захист внутрішніх компонентів від зовнішніх механічних впливів.
В апараті реалізований захист від перегріву та від стрибків напруги електромережі.

зварювальний апарат Mächtz MWM-270 D;
зварювальний кабель з електродотримачем 2 м;
зварювальний кабель із робочим затиском 1,5 м.;
щітка-молоток;
захисний щиток зварювальника;
наплічний ремінь;
інструкція;
гарантійний талон;
пакувальна коробка;
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним удосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги | 160-250 В |
| Довжина кабелю затискача "Маса" | 1,5 м |
| Довжина кабелю електродотримача | 2 м |
| Джерело струму | інвертор |
| ККД | 90% |
| Клас | побутової |
| Комплектація | - Зварювальний апарат Mächtz MWM-270 D; — зварювальний кабель з електродотримачем 2 м; — зварювальний кабель із робочим затискачем 1.5 м; — щітка-молоток; — захисний щиток зварника;-наплічний ремінь; — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон; — картонна коробка |
| Максимальний діаметр електрода | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 270 A |
| Мінімальний діаметр електрода | 1.6 мм |
| Потужність, кВт | 7.25 кВт |
| Особливості | функція Антиприлипання "Anti-Stick" функція Гарячий старт "Hot-Start" функція Форсаж Дуги "Arc-Force" наявність дисплея |
| Охолодження | повітряне охолодження |
| Межі регулювання зварювального струму | 20-270 А |
| Регулювання зварювального струму | плавна |
| Країна походження | Германия |
| Тип зварювального апарату | зварювальний інвертор |
| Цифровий дисплей (блок керування) | Да |
| кейс | Немає |
| функція Гарячий старт "Hot-Start" | автомат |