-9%



8 200 ₴
7 479 ₴
Електрична газонокосарка AL-KO 3.22 E Easy - це потужний та гнучкий інструмент для догляду за газоном. Вона оснащена 1200-ватним електричним двигуном, який забезпечує високу продуктивність та ефективність при роботі.
Дана газонокосарка особливо вражає своїм дизайном без виступаючих коліс – ідеально підходить для точного косіння біля краю в кутах та на невеликих кривих садах.

Спеціальна форма корпусу, в якій колеса не стирчать із боків, дає змогу безперешкодно підстригати газон вздовж кам’яних огорож і стін.

Завдяки міцній ергономічній ручці для перенесення газонокосарки можна легко переносити та транспортувати.

Газонокосарка має функції одночасного косіння та прибирання трави на ділянці, та пропонує великі можливості для оператора.
AL-KO 3.22 E Easy дуже легка та зручна в експлуатації газонокосарка, яка дозволяє швидко та легко скоротити довжину трави на невеликих ділянках. Вона може легко переміщатися газоном і обробляти навіть складні ділянки. Завдяки компактному розміру та вазі газонокосарки її дуже легко зберігати. Дана модель є бюджетним рішенням для тих, хто бажає швидко та легко підтримувати свій газон у чудовому стані.
Комплектація AL-KO Classic 3.22 E:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мульчування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне викидання | Немає |
| Тип техніки | Газонокосарка |
| Висота стриження газонокосарки | 20-75 мм |
| Індикатор заповнення травозбірника | Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| Колеса: передні/задні | 155/180 мм |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен високої якості |
| Матеріал травозбірника | Пластиковий, з індикатором заповнення |
| Робоча ширина газонокосарки | 32 см |
| Розмір паковання (ДхШхВ) | 71 × 45 × 40 см |
| Рекомендована площа | до 250 м2 |
| Ручка на корпусі | Верхня ручка Завдяки верхній ручці, косирку легко переносити однією рукою |
| Самохідність | Немає |
| Серія | Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал і надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Спосіб регулювання висоти стриження | Централізоване регулювання висоти зрізу |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Тип газонокосарки | Електрична |
| Функції газонокосарки | 2inONE Кошіння та збирання |