-7%



8 000 ₴
7 419 ₴
Модель AL-KO 32.2 E Comfort є електричною газонокосаркою, яку можна використовувати для стрижки газонів площею до 250 квадратних метрів.
Дана газонокосарка обладнана дуже зручною єргономічною та м'якою ручкою. Рукоятка сконструйована таким чином, що її можна повністю скласти і перемістити для оптимального зберігання. Крім того, AL-KO 32.2 E Comfort можна розмістити вертикально, щоб мінімізувати простір для зберігання та легко чистити корпус.
Косарку можна легко і просто керувати, цьому сприяє мала вага та компактность. Крім того, пристрій досить тихий і не робить зайвого шуму під час роботи. Спеціальна форма корпусу, в якій колеса не стирчать із боків, дає змогу безперешкодно підстригати газон вздовж кам’яних огорож і стін.
Підсумовуючи вищевикладене, можна сказати, що AL-KO 32.2 E Comfort - це надійне, ефективне та зручне рішення для обробки газону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мульчування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне викидання | Немає |
| Тип техніки | Газонокосарка |
| Висота стриження газонокосарки | 20-75 мм, 6-ступеневий |
| Індикатор заповнення травозбірника | Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| Колеса: передні/задні | 155/180 мм |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен високої якості |
| Матеріал травозбірника | Тканинно-Пластиковий, з індикатором заповнення |
| Робоча ширина газонокосарки | 32 см |
| Розмір паковання (ДхШхВ) | 76 × 52 × 43 м |
| Рекомендована площа | до 250 м2 |
| Ручка на корпусі | Верхня ручка Завдяки верхній ручці, косирку легко переносити однією рукою |
| Самохідність | Немає |
| Серія | Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів — тому що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшують кожен рух. |
| Спосіб регулювання висоти стриження | Централізоване регулювання висоти зрізу |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Тип газонокосарки | Електрична |
| Функції газонокосарки | 2inONE Кошіння та збирання |