-10%17 500 ₴
15 709 ₴
Завдяки надійним і ефективним функціям, а також інноваційним технологіям бензинової газонокосилки Classic 4.62 PA полегшує вашу роботу в саду. Технологія AL-KOClassic 4.62PA розроблена в Німеччині і виробляється в Австрії. Завдяки своїй малій вазі і доброму оснащенню це ваш надійний партнер у саду.
За допомогою надійного регулювання коліщатка ви можете встановити висоту зріза 7 разів від 2,5 до 7 см. Завдяки ширині зрізу 46 газонокосарка з бензиновим газонокосарка, яка забезпечує ефективне зкашування садів площею до 1100 м2 метрів.
Classic 4.62 PA має бензиновий двигун AL-KO Pro 125 QSS потужністю 1,9 квот, довго виконує свою роботу і швидко запускається завдяки системі швидкого запуску. Комфорт під час роботи збільшується за рахунок руля ергономічної форми та кульок, зручних для газону коліс. Завдяки високому, аеродинамічному і міцному корпусу з листків сталі газонокосарка Classic 4.62 PA особливо добре збирає траву. У результаті вам також доведеться рідше смоктати травоборник на 65 л за допомогою декрету рівня. А вбудована передня ручка для перенесення підтримує вас під час транспортування.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне викидання трави | Немає |
| Висота оброблення | 30-75 мм |
| Діаметр задніх коліс | 205 мм |
| Діаметр передніх коліс | 180 мм |
| Індикатор наповнення травозбірника | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 щаблів |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Конструкція ручки | складана |
| Марка палива | АІ-92/АІ-95 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Потужність, к.с. | 2.58 л.с. |
| Об'єм двигуна | 123 см. |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Площа оброблення | 14 соток |
| Регулювання висоти косіння | на кожному колесі окремо |
| Різальна система | ножова |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-40 |
| Складана ручка керування | Да |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип косарки | бензинова |
| Тип пересування | несамохідна косарка |
| Кулькопідшипники в колесах | Да |