-10%1 450 ₴
1 299 ₴
Акумулятор Mactronic Li-Polymer 3,7V 800 mAh це елемент живлення для налобних ліхтарів Mactronic серії Maverick та Sunscan 5.3. Обладнаний входом microUSB для безпосередньої зарядки через кабель. Час до повної зарядки біля 3 год.
Технічні характеристики:
Тип: Li-Pol;
Ємність: 800 mAh;
Напруга: 3.7 V;
Час до повного заряду: 2 год 30 хв;
Необхідність обслуговування: необслуговуваний;
Призначення: блок живлення для ліхтарів Mactronic Maverick та Mactronic Sunscan 5.3;
Колір: Black (чорний);
Особливості конструкції:
Вбудований microUSB;
Зарядка безпосередньо від кабеля;
Комплектація:
Габарити та вага:
Виробник: Mactronic (Польща)
Термін гарантії: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mactronic |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 |
| Вага в пакованні, г | 50 |
| Тип | Налобні |
| Захищеність | пилостійкі | Противидарні | водозахищені |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Комплектація | Акумулятор Li-Polymer 3,7V 800 mAh |
| Призначення | Для кемпінгу | Для полювання | Для риболовлі | туратичні |
| Розміри паковання, мм | 50х40х20 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Аксесуари |
| Тип заряджання | Micro USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 320 мм |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Polymer 3,7V 800 mAh |