-10%


4 760 ₴
4 269 ₴
Technoline WS8120 White - це настінний годинник в білому кольорі з великим контрасним монохромним дисплеєм, що підійде як для дому, так і для офісу. Також він обладнаний висувною підставкою на зворотному боці корпусу для встановлення на горизонтальні поверхні. Додатково годинник виконує функцію термометру та гігрометру, відображаючи температуру і вологість в приміщенні, що допоможе контролювати внутрішній клімат у приміщенні. Якщо годинник Technoline WS8120 знаходиться в зоні прийому сигналу точного часу - він автоматично коригує і завжди точно показує час.
Функції:
Годинник:
Температура в приміщенні:
Вологість в приміщенні:
Календар:
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.520 |
| Вага в пакованні, кг | 0.630 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Вологість "Врема" Дата | День тижня"Месяць" Міні2| Температура |
| Комплект постачання | Времена; Батарейки AA(R06) 1.5V х 2 шт; Інструкція російською мовою; |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | У вітальню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| РОЗМІРИ | 440 x 118 x 32 мм |
| Розміри в пакованні | 460 х 145 х 50 мм |
| Розміри циферблата | 340 x 95 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пори настільні | Чотини настінні |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходи | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Гігрометр| Календар| Термометр| Часи |
| Колір | Білий |
| Колір циферблата | Монохромний |
| Штрихкод | 4029665181202 |