
5 087 ₴
SCHEPPACH BTS 700 – універсальне шліфувальне обладнання представлено німецьким виробником. Має якісне виконання і зібраний виключно з деталей відмінної якості,стійких до зношування. Представлені верстати проходять необхідні випробування на заводі - виробнику.
Цей комбінований верстат має 2 функції шліфування: стрічкову та дискову. Маленька ширина шліфувальної стрічки ( 25.4 мм) дозволить зробити найтоншу обробку матеріалу з особливою делікатністю. Платформи легко регулюються під потрібний кут з обох сторін (стрічкова і дискова). Це в достатній мірі підвищує ефективність пристрою, дозволяючи обробляти складні деталі не використовуючи допоміжні засоби.
Представлене обладнання володіє компактними розмірами, легко кріпиться до робочого столу. Дискова сторона також має затиск заготовки, що не дасть вислизнути під час обробки. Незважаючи на свої малі габарити, він легко справляється з поставленими завданнями. Висока продуктивність та надійність – це головні переважні характеристики цього верстата.
Область застосування досить велика, оскільки вони зачистять і відшліфовують не тільки дерев'яні заготовки, але і пластикові, металеві (мідні). Добре використовуються при виготовленні виробів з дерева. Працює цей комбінований верстат безшумно і без непотрібного вібрації, що негативно позначається на робочому процесі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 250 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина/ Ширина шліфувальної стрічки | 762 мм/25, 4 мм |
| Додатковий сервіс | Встановлення, Сервісне обслуговування |
| Максимальний діаметр диска | 125 |
| Нахил столу | 90-45 |
| РОЗМІРИ | 380 х 300 х 370 мм |
| Швидкість руху стрічки | 13,5 м/сек |
| Швидкість шліфувального кола | 2850 1/мин |