






1 752 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ступеней | 4 шт |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 кг |
| Высота площадки | 89.8 см |
| Длина в сложенном состоянии | 97.1 см |
| Довжина в розсунутому стані | 89.8 см |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Тип | Драбини |