-3%
8 710 ₴
8 489 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 14 днів |
| Длина в сложенном состоянии | 314.1 см |
| Довжина в розсунутому стані | 676.7 см |
| Додаткові характеристики | Розмір А = 3141 ммРозмір B = 2954 ммРозмір C = 4944 ммРозмір D = 2092 ммРозмір E = 4832 ммРозмір F = 7327 ммРозмір G = 294.6 ммРозмір H = 470 ммРозмір I = 886 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Тип | Універсальні драбини |