




6 308 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.7 кг |
| Гарантийный срок | 14 днів |
| Длина в сложенном состоянии | 256.6 см |
| Довжина в розсунутому стані | 592.7 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 411.7 см |
| Тип | Універсальні драбини |