







1 480 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 23 мм |
| Гарантийный срок | 36 місяців |
| Додаткові характеристики | Кут регулювання заточки: ± 35 ° Звуковий тиск, дБ 96 |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 108 мм |
| Класс | Побутовий |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назначение | Для заточки цепей |
| Тип | Верстати для заточування |
| Товщина шліфувального круга | 3.2 мм |
| Частота холостого ходу | 5500 обертів/хв |