-16%5 490 ₴
4 639 ₴
| Тип | Кабельний організатор /2-осьовий, 1 U |
| Призначення | для організації кабелів і шнурів для шаф /допомагають забезпечити оптимальне розміщення патч-кордів |
| Комплектація | Елементи кріплення |
| Додаткова інформація | Кабельна система /Legrand LCS² |
| Вага | 0.563 кг |
| Гарантія | 24 місяця |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0045 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додаткова інформація | Кабельна система/Legrand LCS2 |
| Призначення | для організації кабелів і шнурів для шаф/ допомагають забезпечити оптимальне розміщення патч-кордів. |
| Стан | Нове |
| Тип | Кабельний організатор/2-осьовий, 1 U |