-5%
3 000 ₴
2 849 ₴
Автоматичний зарядний пристрій Neo Tools 11-892, керований мікропроцесором, призначений для заряджання акумуляторів, що не обслуговуються. А також для довгострокової зарядки та підтримуючого заряду акумуляторів, які не використовуються постійно, як акумулятори класичних автомобілів, транспортних засобів для відпочинку, тракторів для газонів і т.д. Вбудований мікропроцесор дозволяє заряджати всього за кілька кроків. Операцію завантаження, зарядки акумулятора контролювати не потрібно.
Зарядка підтримує ємність акумулятора в межах 95-100% і потім підтримує постійний заряд акумулятора. / Ca /Ca / EFB (акумулятори), а також свинцево-гелевих і AGM акумуляторів, що використовуються в автомобілях. які обслуговуються: 6/12 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія повернення | Упродовж 14 днів |
| Довжина шнура живлення | 1.5 м |
| Додатково | захист від перегрівання, захист від короткого замикання, Клас захисту IP65, Програма заряджання глибоко розряджених акумуляторів, Автоматична система, Програма підтримки, Захист від переполюсування, захист від перевантаження, |
| Максимальна ємність акумуляторів | 150 А·год |
| Максимально допустима сила струму | 6А |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга АКБ | 6 В /12 В |
| Напруга живлення мережі | 220 В 240 В |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Тип акумулятора | STD AGM GEL LiFePO4 |
| Частота | 50 Гц |