-2%




3 546 ₴
3 461 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Сила тока | 9.1 А |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тримери (Тип) | Електротримери |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |