-2%3 510 ₴
3 426 ₴
Акумуляторний тример Tekhmann TCGT-300/i20 BL призначений для скошування трави на невеликих площах, у незручних для ефективної роботи колісною газонокосаркою місцях, на кшталт зони біля дерев, кущів, парканів, стовпів або на місцевості, яка має нерівний рельєф зі схилами.
Ця модель має автоматичну систему подачі ліски, налаштування кута скошування та захист від перевантаження.
Тример має сучасний дизайн, економічний та надійний у роботі, простий в обігу й обслуговуванні.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Ємність батареї | 2,0/4,0/6,0 А·ч |
| Номінальна напруга | 40 В |
| Різальна система | Волосінь . |
| Швидкість обертання шпинделя | 7500 |
| Тип акумуляторної батареї | Li-ion |
| Ширина скошування | 300 мм |