
2 334 ₴
Камера нового покоління від компанії TORSSEN розроблена спеціально для автомобільних мультимедійних пристроїв з високою роздільною здатністю дисплея. Надчутливий сенсор CCD SONY забезпечує стабільне надчітке та стабільне зображення в денний та нічний час.
Toyota Avalon (XX50) 2019-2020
Toyota Avalon Hybrid Limited (AXXH50, US) 2019-2020
Toyota Avalon Touring (GSX50, US) 2019-2020
Штатна камера заднього виду TORSSEN HC451-MC108AHD, 21211249, Штатні камери
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Модельне |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Тип матриці | CCD |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Огляд | Задній огляд |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип роз'єму | RCA |