-10%23 100 ₴
20 739 ₴
Класична бензинова газонокосарка з чудовим співвідношенням ціни-ефективності.
Функція 2в1: Кошення і збирання трави
Система швидкого запуску двигуна (QSS)
Великий 65-литовий травоборник
Простий рух газонокосилки завдяки широким колесам на кульках
Ергономічна ручка, що рухається, є складаною і не займає багато місця при збереженні
Оптимальні кішки і збирання трави завдяки аеродинамічній конструкції корпусу
Травоборник з індикатором заповнення і великим отвором для скинення трави
Надійна, легка регулювання висоти зріза
Сталевий корпус
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне викидання трави | Немає |
| Висота оброблення | 25-70 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Діаметр передніх коліс | 180 мм |
| Індикатор наповнення травозбірника | Да |
| Кількість регулювань висоти косіння | 7 щаблів |
| Комплектація | картонна коробка |
| Конструкція ручки | складана |
| Марка палива | АІ-92/АІ-95 |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Модель двигуна | Pro 125 QSS |
| Потужність, к.с. | 2.58 л.с. |
| Об'єм двигуна | 123 см. |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Живлення | бензинові |
| Площа оброблення | 14 соток |
| Виробник двигуна | AL-KO |
| Регулювання висоти косіння | на кожному колесі окремо |
| Різальна система | ножова |
| Рекомендований тип оливи | SAE 10W-30 SAE 10W-40 |
| Складана ручка керування | Да |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип косарки | бензинова |
| Тип пересування | самохідна косарка |
| Кулькопідшипники в колесах | Да |