-5%


1 259 ₴
1 194 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.78 |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина: | 390 мм |
| Довжина шланга | 50 м см |
| Додатково | відповідає хімічним стандартам Європейського Союзу |
| Захист | захисний від УФ |
| Комплектація | шланг |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | для поливання |
| Особливості | 4 шари |
| Подавання води під тиском | 20 бар |
| Робоча температура | -10 до +50°C |
| Тип | Шланг |
| Ширина | 390 мм |