









14 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вібрації (вирізання пазів у МДФ) | 3,5 м/сек² |
| Вібрації (холостий хід) | 2,5 м/сек² |
| Тип | фрезер |
| Висота | 330 мм |
| Діаметр патрона | 8 мм |
| Довжина: | 430 мм |
| Звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Комплектація | Гайковий ключ/(22 мм 781011-1); 13 мм 781039-9) |
| Максимальна кількість обертів | 34000 об./хв об/хв |
| Розміри (ДхШхВ) | 89 x 89 x 210 мм |
| Тип | Електричний |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Ширина | 320 мм |