-5%






2 990 ₴
2 839 ₴
Цей фрезер є ідеальним вибором для майстрів, які шукають надійний інструмент для точних робіт на краях, забезпечуючи високу якість та зручність у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 510 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний хід | 40 мм |
| Тип | фрезер |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 280 мм |
| Додатково | Точне регулювання глибини фрезерування |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об./хв об/хв |
| Наявність цанг | 6 мм та 8 мм |
| Тип | Електричний |
| Ширина | 150 мм |