-5%







2 900 ₴
2 759 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік, л/хв | 300/500 |
| Висота | 320 мм |
| Довжина: | 350 мм |
| Комплектація | Комплект насадок/5 шт. |
| Максимальна робоча температура | 600 °C Режим II |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C Режим I, 70 °C Режим II |
| Плавне регулювання | повітряний потік та температура |
| Тип | пістолетний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |