





3 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Довжина | 1540 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 мм |
| Комплектація | гарантійний талон |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Об'єм двигуна | 52 см3 |
| Різальна система | нож |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Частота обертання двигуна | 3000 об/хв ±300 об/хв |
| Ширина захоплення | 42 см |